Úterý, 18 června, 2024

Nové balíčky příslušenství Honda HR-V: Zvyšují pohodlí a styl

Honda představila řadu pěti nových balíků příslušenství pro zcela nový model HR-V s pohonem e:HEV, které nabízejí větší možnosti personalizace, aby vyhovovaly každému životnímu stylu. Další generace oblíbeného kompaktního SUV značky, která je k dispozici v celé Evropě od konce roku 2021, může být vybavena řadou designových vylepšení interiéru a exteriéru, které staví na špičkovém prostoru, pohodlí a využitelnosti ve své třídě.

Pro zvýšení atletické přitažlivosti HR-V se zákazníci mohou rozhodnout pro balíček Sport Pack. Ten vytváří výrazný vzhled s přední maskou chladiče a rozšířením spoileru dveří zavazadlového prostoru v barvě Berlina Black a předním sportovním nárazníkem, sportovní dekorací vzadu a bočními spodními dekoracemi v barvě karoserie s chromovými detaily.

Balík Obscura Black Pack pozvedá sportovní a expresivní charakter vozu aplikováním povrchové úpravy černé barvy Berlina a barvy karoserie na přední masku chladiče, rámy mlhových světel, kryty vnějších zpětných zrcátek a nástavec spoileru dveří zavazadlového prostoru.

Zákazníci mohou prémiový charakter svého HR-V vylepšit také balíkem Ilmenite Titanium Exterior Pack, který nabízí stylové titanové akcenty na rámech mlhových světel, krytech vnějších zpětných zrcátek a dekoraci dveří zavazadlového prostoru.

Možnosti personalizace pokračují iv novém modelu HR-V. Balík Ilmenite Titanium interiéru disponuje elegantním titanovým obkladem volantu, rámem kolem řadící páky a panely kolem ovládacích prvků na dveřích. V rámci modernizace Leather Upholstery jsou přední a zadní sedadla a středová loketní opěrka potažená kombinací klasické lícové kůže – v tmavě hnědé nebo půlnoční černé – a hladké látky Alston, čímž vzniká vysoce kvalitní, odolný a prémiový povrch.

Balíček Cargo Pack, který se dokonale hodí pro ty, kteří často přepravují zavazadla nebo specializované vybavení, je navržen tak, aby ještě více zlepšil použitelnost modelu HR-V. Organizér do zavazadlového prostoru se přepážkami pomáhá udržet vše na svém místě, zatímco bláto a špínu lze udržet na uzdě díky odolné voděodolné podlaze. Odolné chrániče prahů zavazadlového prostoru z nerezavějící oceli nabízejí dodatečnou ochranu před odíráním. Součástí tohoto balení je i osvětlení dveří zavazadlového prostoru, které osvětluje nejen kufr, ale také prostor za autem


Redakce radí: Nechte se inspirovat zajímavými články, tipy a nápady, inspirace není nikdy dost. 


Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články